Kvalita služeb a spokojenost zákazníků je pro nás prioritou

Zajišťujeme stěhování po celé České republice a zahraničí na klíč, dle požadavku zákazníků. Hovoříme s našimi zákazníky o kvalitě poskytovaných služeb naší společností. Z jejich reakcí víme, že naši zaměstnanci odvádějí kvalitní práci. Spokojenost našich zákazníků nás motivuje k podávání ještě vyšších výkonů a k neustálému zlepšování naší práce. Ať je to balení stěhovaných věcí, používání nových obalových materiálů, pravidelné kontroly kvality práce, odváděné našimi zaměstnanci, ale i námi majiteli společnosti, kterým jde především o nejlepší pověst na trhu stěhovacích služeb, stěhování.

Naše společnost disponuje dostatečným počtem kvalitních stěhovacích vozů značky IVECO, FORD TRANZIT, PEUGEOT, AVIA, která mají ložnou plochu od 2 m3 až po nákladní vozy, vybavené hydraulickým čelem do velikosti 55 m3. Vozidla jsou vybavena dostačujícím počtem obalového materiálu a dek.

Ke zkvalitnění služeb poskytujeme i skladové prostory na dvou místech Prahy 9. Objekty jsou 24 hodin střežené.

Jsme pojištěni u společnosti Kooperativa základní pojistkou do 5 milionů Kč na podnikatelská rizika a u pojišťovny UNIQA máme pojištěn transport do výše 2 miliony Kč.